Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşılaştığı adaptör sorunları ilk etapta adaptör bağlantı noktasındaki aşınmalardır. Buna benzer arızalar şarj aletinin sürekli sokulup sökülmesinden ötürü olduğu gibi adaptörü takılıyken çevirmek yerinden kımıltdatmak sonucunda oluşmaktadır. Bu tür sorunlarda adaptör tamiri bozuk girişin yan sanayi olmayan girişle değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer voltajdan sebeple yanmasıdır. Bu tür arızalar genelde garanti kapsamındadır ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, adaptörünüzü nemsiz ve diğer elektrik kablolarından ayrı bir ortamda kullanmanızdır. Farklı elektrik kabloları manyetik bir alan yarattığından ötürü şarj aletine zarar verebilir. Topraklanmış bir priz tercih edin. Adaptör ucu notebookunuza takılıyken çok fazla yerinden oynatmamaya özen göstermeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kopmuş olan adaptör kablosunu sıradan bir bant ile bantladıktan sonra kullanmayın Böyle durumlarda kopan kısımlar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak notebooklarınızı bataryayı çıkararak direk adaptörle çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper cky Adaptör

Öbür kullanıcı problemi ise hor kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu kibarca yerine oturtabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız yeterli olacaktır.